record bg11-го та 12-го червня Карітас Івано-Франківськ на базі готелю "Синьогора" провів реабілітаційний виїзний тренінг для батьків загиблих учасників АТО/ООС "Як віднайти мир в серці. Ідентичність після втрати: як скорбота впливає на нас, та для чого жити далі?".

Свою маму, Євгенію Михайлівну, пані Надія описує як строго-характерну, але дуже добру й турботливу жінку. Усе своє життя та присвятила дітям, для яких була в першу чергу другом і порадником.

У неділю, 6 червня, Карітас Івано-Франківськ спільно із Службою у справах дітей виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради, Народним домом с. Крихівці та радником міського голови с. Крихівці Надією Фотуймою організували свято до Міжнародного дня захисту дітей "Місто щасливих дітей".

Подалі від міської метушні, сповненої насиченістю інформаційних подій… Зробити паузу, приділити час собі, переглянути свій ритм життя, відновити сили та набратися натхнення для плідної праці у майбутньому – саме таку ціль поставив перед собою Карітас Івано-Франківськ, влаштовуючи виїзний тренінг для журналістів.

У понеділок, 31 травня, у Івано-Франківську напередодні Міжнародного Дня захисту дітей відбулася урочиста церемонія вручення районної відзнаки у сфері захисту прав дітей. Переможців визначили у 12 номінаціях.

У понеділок, 31 травня, у Карітас Івано-Франківськ спільно з Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради організували для дітей свято.

Напередодні Дня журналіста Карітас Івано-Франківськ організовує виїзний тренінг для журналістів "Будь в об'єктиві свого життя: як знайти баланс між роботою та відпочинком".

Табір працюватиме з 7 до 18 червня 2021 року. Вік дітей – 9-14 років.
Графік роботи табору: 10:00 – 15:00 (понеділок-п'ятниця).

Друга зустріч, яка відбудеться 14 квітня о 19:00, буде присвячена таким емоціям, як сором і провина.

Чому разом? Бо вони, як дві сторони однієї медалі.

Цикл вебінарів присвячений мистецтву спілкування. Наразі зустрічі відбуватимуться онлайн, на платформі Zoom.

Цикл зустрічей проведе психологиня та сімейна консультантка Наталя Андрусів.