record bgСинкел соціального служіння Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ та директор Карітасу Івано-Франківська о. Володимир Чорній вітає усіх з Різдвом та закликає до благодійності!

Кожного дня до Івано-Франківського Карітасу звертаються хворі або їх родичі чи знайомі, а може навіть чисто випадкові люди, які побачили неміч та страждання хворої людини та бажають їй допомогти. Проте часто зустрічаємо ситуації, коли самого бажання допомогти недостатньо, радше навпаки – люди хочуть зробити щось корисне, та не мають відповідних вмінь, навиків, досвіду.

Вчора і Карітасі відбувся тренінг для батьків "Поговоримо про секс і стосунки". Сексуальна освіта — це передусім про виховання відповідального ставлення до стосунків та репродуктивного здоров’я.

Сьогодні, 27 листопада, у приміщенні Карітасу Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ батьки загиблих воїнів та всі, хто долучився до акції "Подякуй захисникам за мирне небо" вручили подарунки учасникам АТО/ООС.

 п'ятницю, 20 листопада, Карітас Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ зібрав журналістів для виїзного тренінгу "Вимкунути режим автопілота: подбати про себе у вирі подій"

У п'ятницю, 13 листопада, відбулася прес-конференція з нагоди початку благодійної акції "Нагодуй бідного". Оголосив про початок акції синкел соціального служіння Івано-Франківського Архієпархії УГКЦ та директор Карітасу Івано-Франківська отець Володимир Чорній.

У неділю, 8 листопада, у Всеукраїнський день молитви за сиріт, спільний молебень об'єднав представники різних конфесій – Української греко-католицької церкви, Православної церкви України та Римо-католицької церкви України.

Акція "Дякую захисникам України за мирне небо" приурочена до Дня Збройних сил України, що відзначається 6 грудня. Карітас Івано-Франківськ закликає мешканців міста та області згадати наших захисників і подякувати в зручний спосіб

У середу, 4 серпня, франківський Карітас спільно з Департаментом соціальної політики ОДА надали допомогу важкохворим людям. Люди отримали засоби догляду – підгузники для дорослих та одноразові пеленки.

Центр соціально-психологічної допомоги для дітей, сімей та молоді, що діє на базі Карітасу, продовжує свою діяльність в умовах карантину. На жаль, пандемія COVID-19 і карантинні обмеження не дозволяють дітям збиратися великими групами на цікаві заняття і майстер-класи. Проте працівники Карітасу гнучко пристосувалися до нових умов і проводять заняття у Zoom, де діти в зручній безпечній домашній обстановці активно доєднуються до занять. З дітьми працює психолог та педагог.