record bg1 жовтня відзначають Міжнародний день людей похилого віку. Вік – це мудрість, досвід, знання. Однак в будь-якому віці людина потребує любові та уваги. А у похилому віці особливо.

Підготовка до школи розрахована для дітей, які наступної осені йдуть у перший клас.

Програма "Впевнений школяр" включає такі блоки:

«Доля завжди була до мене прихильною», – посміхаючись, починає свою розповідь про себе Марія Савчин, незважаючи на свій діагноз – карцинома аноректального відділу прямої кишки з метастазами в пахові лімфатичні вузли.

У середу, 23 вересня, відбулося нагородження переможців конкурсу малюнків та відеороликів до Міжнародного дня миру, який щорічно відзначають 21 вересня.

У неділю, 20 вересня, Карітас Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ у рамках свята "Ми – єдині. Ми – за мир" провів благодійний ярмарок "Майстерня миру". Свято було приурочене Міжнародному дню миру, яке щорічно відзначають 21 вересня.

Працівники Карітасу Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ та архієпархіального управління продовжують надавати допомагати людям, які постраждали внаслідок повені.

У четвер, 27 серпня, Карітас Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ в рамках благодійної акції "Перший портфелик" вручив портфелики дітям, які йдуть у перший клас. Свої перші портфелики отримали 20 першокласників. Вручення відбулося у приміщенні церкви Успіння Пресвятої Богородиці.

У п'ятницю, 21 серпня, працівники Карітасу Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ передали допомогу ще двом родинам, які постраждали від повені. Допомогу отримали сім'ї з дітьми, які мешкають у с. Середня Калуського району та с. Завадка Верхнянської ОТГ.

У п'ятницю, 21 серпня, на площі Міцкевича відбулося відкриття виставки "Очікування Vs Реальність". Виставка присвячена проблемам сучасного рабства. Організаторами виставки є Департамент соціальної політики Івано-Франківської ОДА, співорганізатор – Карітас Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.