record bgУ понеділок, 13 січня, франківський Карітас організував святкування Старого Нового року.

Внутрішньо переміщені особи, сім'ї ветеранів АТО, батьки загиблих воїнів АТО та місцеві мешканці зібралися разом, аби прославляти народження Ісуса Христа. Люди поділилися традиціями святкування Різдва на сході України, на передовій та місцевими звичаями.

Вертеп, Маланка, щедрівки, колядки – святкування пройшло у родинній атмосфері.

Три роки Карітас Івано-Франківськ гуртував людей навколо найбільших цінностей – родина, батьки, діти. І сьогодні, 20 грудня, благодійна організація розпочала дводенний сімейний форум "У колі друзів", як підсумок трирічної праці Центру підтримки сім’ї, що діяв на базі Карітасу.

На заході були присутні Митрополит та Архієпископ Івано-Франківський Кир Володимир Війтишин, директор франківського Карітасу отець Володимир Чорній та партнери – громадські організації та державні установи.

 

У середу, 10 квітня, Карітас Івано-Франківськ організував круглий стіл з нагоди підбиття підсумків дворічної роботи у сфері миробудування. У рамках заходу презентували посібник тренінгів "Мир починається у серці кожного з нас".

Як знайти душевну рівновагу та гармонію після напруженої роботи? Один з дієвих способів – валяння шерстю. Це арт-терапевтична техніка, яка допомагає зняти напруження, тривожність, розвиває образне мислення та додає впевненості у своїх силах.

Сьогодні у Карітасі Івано-Фраківська сім’ї учасників АТО з Одеси та Івано-Франківська розписували писанки. Майстер-клас з писанкарства провела майстриня Іванна Равлюк.