record bgКарітас Івано-Франківськ працює у ритмі сьогодення. Ми намагаємося оперативно реагувати на виклики, які постають у суспільстві чи не кожного дня. Ми – там, де є потреба, ми – там, де вимагають обставини. Допомагаємо незалежно від національності, політичних поглядів та віросповідання.

Працюємо з дітьми та сім’ями, що опинилися у складних життєвих обставинах. Допомагаємо внутрішньо переміщеним особам інтегруватися у місцевій громаді. Підтримуємо сім'ї учасників АТО/ООС та сім'ї загиблих воїнів. Надаємо можливості для людей започаткувати власну справу. Працюємо у сфері запобігання торгівлі людьми. Підтримуємо дітей та молодь з інвалідністю. Опікуємося важкохворими людьми.

Ми допомагаємо і вчимо допомагати інших.

НАШІ ЦІННОСТІ – нести в суспільство милосердя, любов, доброту та духовність. У своїй діяльності ми дотримуємося принципів християнської моралі.

НАШЕ БАЧЕННЯ – ми – самодостатня організація, що є частиною суспільства, сформованого на засадах християнської моралі і готового на жертовність по відношенню до потребуючих.

НАША МІСІЯ – бути провідником виховання суспільства в дусі християнської моралі, здійснювати благочинну діяльність, проявляючи любов і милосердя, даючи можливість для саморозвитку та самореалізації кожного потребуючого.

Наш девіз – Спішім творити добро!