record bgДва роки благодійна організація гуртувала людей, об'єднуючи внутрішньо переміщених осіб, учасників АТО та їх сім'ї та місцевих мешканців.

Соціальні працівники та психологи допомагали людям зрозуміти себе, свої емоції та емоції інших. І вже разом люди відвідували заходи, що організовував Карітас – тренінги, майстер-класи, живі бібліотеки, кінопокази, відкриті акції.

У серпні 2018 року Карітас організував Школу миробудування для лідерів громадських організацій. У селі Вишків Долинського району протягом чотирьох днів двадцять  активних громадських діячів з усієї України взяли участь у навчальних тренінгах.

Лідерів громадських організацій знайомили з миро будівничими ідеями, способами та інструментами подолання конфліктів та напруження у громаді.

Навчальний матеріал зібраний у посібник "Мир починається у серці кожного з нас". У посібнику – тренінги про стереотипи, дискримінацію, конфлікти та шляхи їх вирішення, про цінності мирного співіснування та емоційний інтелект.

Карітас Івано-Франківськ закликає усіх активних громадян об’єднатися заради спільної мети – миру в Україні. Спільно ми здолаємо стереотипи та згуртуємо громаду. Та починати треба з самих себе. Адже перш ніж будувати мир у суспільстві, треба знайти мир у власному серці. 

На заході були присутні Архієпископ та Митрополит Івано-Франківський Кир Володимир Війтишин, віце-президент Карітасу України Андрій Нагірняк, представники спілок учасників АТО, загиблих та безвісти зниклих воїнів АТО, представники організацій внутрішньо переміщених осіб, психологи та науковці.

Діяльність у сфері миробудування Карітас Івано-Франківськ проводить у рамках проекту "Об’єднуючи людей заради миру".

Посібник тренінгів "Мир починається у серці кожного з нас" – за посиланням: