record bgМи завжди раді вас бачити на наших заходах. Слідкуйте за анонсами та долучайтеся до людей, що роблять цей світ кращим. Спішім творити добро! Разом.

У четвер, 5 березня, о 18:00 за адресою вул. Чорновола, 7 (готель Станіславів, офіс 313) відбудеться тренінг для усіх охочих з профілактики емоційного вигорання.

Відчуваєте втому, але не лише фізичну, але й моральну? Зник інтерес до роботи, улюблених занять? Стали дратівливими? І ніщо вже не тішить? Це симптоми емоційного виснаження. Залишати такий стан без уваги не варто, адже емоційне здоров'я - важлива складова щасливої та успішної людини.

Запрошуємо вас на перший тренінг "Емоційне вигорання. Що це таке та як його уникнути?" Ми організовуємо серію таких тренінгів.

Під час тренінгів учасники матимуть змогу усвідомити свої цінності, дізнатися про головні свої потреби, зрозуміють особисті кордони та джерело власних ресурсів. Окрім того оволодіють практичними навичками профілактики емоційного виснаження. Навчаться гармонізувати свій емоційний стан, знімати тривожність та працювати зі стресом.

Тренер - психолог Карітасу Івано-Франківська Галина Шовкопляс.

За детальнішою інформацією звертайтеся: 096 45 95 780

Тренінг відбудеться в рамках проекту "Долаючи розломи у громадах, що постраждали від конфлікту: від зцілення до співпраці" за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини та Карітасу Німеччини.