record bgМи завжди раді вас бачити на наших заходах. Слідкуйте за анонсами та долучайтеся до людей, що роблять цей світ кращим. Спішім творити добро! Разом.

У п'ятницю, 2 липня о 10:00 у готелі Станіславів (4 поверх, конференц-зал) відбудеться Всеукраїнська конференція з миробудування "Будуємо мости, а не стіни: 4 роки практик миробудування Карітасу".

На заході будуть представлені досягнення мережі Карітасу в рамках комплексу практик з миробудування, що впроваджувались протягом 4 років діяльності в п'яти регіонах України: Івано-Франківськ, Краматорськ, Харків, Кам’янське, Київ.

Конференція буде проходити у гібридному форматі: вживу у м. Івано-Франківськ та онлайн на платформі Zoom із трансляцією на сторінці Карітасу України у Фейсбуці, а також сторінках залучених Карітасів.

Серед запрошених спікерів: священники, партнери з громадського і державного сектору, психологи, журналісти, внутрішньо переміщені особи, ветерани АТО/ООС, родини загиблих.

ПРОГРАМА конференції:

10:00-10:30

Вітальне слово та вступ

Загальний огляд діяльності у сфері миробудування

10:40-11:20

Вплив психо-соціальної підтримки та інтеграційних заходів на покращення психо-емоційного стану груп, що постраждали від конфлікту

11:30-12:10

Співпраця з працівниками соціальної, освітньої сфери та журналістами щодо зменшення травматизації та протидії мові ворожнечі

12:20-13:00

Міжрелігійний діалог - результати та можливості

14:00-14:40

Суспільний рівень. Значення діалогів, культурних і спортивних тематичних заходів у миробудуванні

14:40

Підсумки

Підсумкова конференція з миробудування відбудеться в рамках проекту «Долаючи розломи в громадах, що постраждали від конфлікту: від зцілення до співпраці» за підтримки Карітасу Німеччини та Федерального МЗС Німеччини.