payday

Statistics

We have 45 guests online
Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)
Caritas Church - Ivano-Frankivsk
Працівники Івано-Франківського Карітасу провели Хресну Дорогу спільно з своїми підопічними Print
Sunday, 18 March 2018 22:43
There are no translations available.

14 березня Карітас Івано-Франківськ спільно із семінаристами Івано-франківської духовної семінарії організували проведення Хресної Дороги для своїх підопічних та їхніх родичів. Учасниками спільної молитви стали набувачі Клубу людей похилого віку "Надвечір", проекту "Мережа центрів Домашньої опіки Карітас України (Паліативна допомога), 2018" та молодь Центру дозвілля та соціальної адаптації для людей з обмеженими можливостями.

Read more...
 
Франківський Карітас організував для дітей конкурс талантів Print
Saturday, 03 March 2018 16:10
There are no translations available.

У суботу, 3 березня, у франківському Карітасі відбувся конкурс талантів "Центр підтримки сім'ї має таланти". У концертній програмі взяли участь 13 дітей, які відвідують Центр підтримки сім’ї. Найменшій учасниці – 5 років, найстаршому – 15.

Діти та їх батьки демонстрували свої таланти – співали, танцювали, грали на музичних інструментам, декламували вірші. На конкурсі було присутнє журі, яке оцінювало майстерність виконання кожного виступу. У кожній номінації між дітьми розподілили перше, друге та третє місця.

Read more...
 
Франківський Карітас навчає держслужбовців особливостей професійної комунікації з переселенцями та учасниками АТО Print
Tuesday, 27 February 2018 17:45
There are no translations available.

У вівторок, 27 лютого, франківський Карітас організував для працівників державних установ тренінг на тему «Сприяння вирішенню соціальних конфліктів шляхом підвищення рівня професійної комунікації держслужбовців з людьми різних соціальних груп». Захід організували спільно з Департаментом соціальної політики ОДА.

Read more...
 
Таємниці примусових робіт або історія однієї остарбайтерки Print
Tuesday, 27 February 2018 16:34
There are no translations available.

Любові Клименко було лише три роки, коли німецькі солдати схопили її, сестру та мама і вивезли в Німеччину на примусові роботи. Батько тоді був на війні. Хоча вона була ще зовсім маленькою, та багато чого пам’ятає. Зараз жінці – 77. Свою історію вона розповідає школярам на зустрічах «Діалоги поколінь», що організовує франківський Карітас.

Березень, 1944 року. Місто Дубровно. Білорусь. Чергова облава німецьких солдат. Люди тікали у ліс. Та мати маленької Люби не встигла сховатися з двома дітьми. Тому їх разом з іншими погрузили у поїзд і повезли. Куди везуть – здогадувались усі.

Read more...
 
У Долині говорили про підтримку людей, що постраждали внаслідок конфлікту на Донбасі Print
Friday, 23 February 2018 17:20
There are no translations available.

У п'ятницю, 23 лютого, у Долині франківський Карітас організував круглий стіл на тему «Психосоціальна підтримка осіб, які постраждали внаслідок конфлікту на сході України».

Мета круглого столу – об’єднати зусилля громадських, благодійних та релігійних організацій та державних структур задля підтримки внутрішньо переміщених осіб та учасників АТО та їх родин.

Read more...
 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Page 1 of 115
All rights reserved Caritas Church © 2009 Ivano-Frankivsk
Technical Support: © Company IT Expert