payday

Statistics

We have 25 guests online
Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)
Caritas Church - Ivano-Frankivsk
Андрій Фармуга закликає франківців підтримати проект Карітасу "Мир і безпека починається з сім’ї" Print
Wednesday, 08 May 2019 17:27
There are no translations available.

Проект "Бюджету участі", який подав франківський Карітас, розрахований для ветеранів АТО та їхніх сімей, а також для внутрішньо переміщених осіб та місцевих мешканців, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Для родин в рамках проекту буде створений своєрідний простір для знайомства, спілкування, навчання та психологічної допомоги. Психологи та асистенти родин Карітасу будуть проводити тренінги для дружин учасників АТО, групи психологічної підтримки для чоловіків та жінок з сімей АТО та ВПО, виїзні інтеграційні сімейні зустрічі  "Школа порозуміння та діалогу", кіноклуби, дискусійні клуби та фотовиставки.

Read more...
 
Франківський Карітас презентував посібник тренінгів "Мир починається в серці кожного з нас" Print
Thursday, 11 April 2019 16:07
There are no translations available.

У середу, 10 квітня, Карітас Івано-Франківськ організував круглий стіл з нагоди підбиття підсумків дворічної роботи у сфері миробудування. У рамках заходу презентували посібник тренінгів "Мир починається у серці кожного з нас".

Два роки благодійна організація гуртувала людей, об'єднуючи внутрішньо переміщених осіб, учасників АТО та їх сім'ї та місцевих мешканців.

Read more...
 
Спільна молитва Хресної Дороги в Карітасі Print
Wednesday, 03 April 2019 20:19
There are no translations available.

Сьогодні працівники Івано-Франківського Карітасу разом з братами – семінаристами Івано-Франківської духовної семінарії організували Молитву Хресної Дороги в церкві Успіння Пресвятої Богородиці с. Крихівці. Серед учасників заходу були підопічні "Клубу людей похилого віку "Надвечір", молодь з інвалідністю, важкохворі люди та їхні родичі, вимушено переміщені особи – всі, ким опікується Карітас в ході реалізації різноманітних програм та проектів.

Щодня навколо нас терплять люди, кожен з нас несе свій хрест: хтось важко хворіє, у когось невиліковно хвора дитина, батько чи мати, чоловік чи дружина, брат чи сестра, хтось лишився рідної домівки, у когось убито на війні найдорожчу людину

Read more...
 
Сім`ї учасників АТО з Одеси та Івано-Франківська розписували писанки Print
Wednesday, 27 March 2019 18:13
There are no translations available.

Сьогодні у Карітасі Івано-Фраківська сім’ї учасників АТО з Одеси та Івано-Франківська розписували писанки. Майстер-клас з писанкарства провела майстриня Іванна Равлюк.

Дорослі та діти створювали власними руками писанки відповідно до давніх технік на «живому яйці» та ознайомилися з символами, що зображували на писанках ще наші предки.

Read more...
 
Франківський Карітас організував арт-терапію для практичних психологів та соціальних педагогів шкіл міста Print
Wednesday, 27 March 2019 17:07
There are no translations available.

Як знайти душевну рівновагу та гармонію після напруженої роботи? Один з дієвих способів – валяння шерстю. Це арт-терапевтична техніка, яка допомагає зняти напруження, тривожність, розвиває образне мислення та додає впевненості у своїх силах.

Таку арт-терапію працівники Центр підтримки сім'ї Карітас - Івано-Франківськ організували для практичних психологів та соціальних педагогів шкіл Івано-Франківська.

Read more...
 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Page 1 of 124
All rights reserved Caritas Church © 2009 Ivano-Frankivsk
Technical Support: © Company IT Expert