payday

Статистика

На даний момент 71 гостей на сайті
Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)
Друк

Благодійні їдальні

Масове безробіття та низький рівень соціальної захищеності осіб похилого віку, пенсіонерів, інвалідів змусив суспільство адекватно реагувати на проблеми мало захищених верств населення.

благодійна їдальняСаме тому з 1992р. в м. Івано-Франківськ, відкрита та функціонує по сьогоднішній день благодійна їдальня. З роками географія реалізації поширилась і на сьогоднішній день благодійна їдальня функціонує в м. Галич. В 2008році в благодійній їдальні м. Галич був здійснений капітальний ремонт в благодійній їдальні, поміняно водопостачання та каналізація, на підлогу настелене нове покриття з керамічної плитки, закуплене нове кухонне обладнання ( газова плитка, електричний водонагрівач), холодильник), столовий посуд та прибори.

Мета діяльності їдалень – забезпечення разовим гарячим харчуванням представників малозабезпечених верств населення (одиноких перестарілих, інвалідів, осіб без місця проживання, багатодітні та малозабезпечені сімї)

Завдання, що реалізуються в ході діяльності їдалень

 • надання щоденних соціально – побутових послуг у вигляді комплексного обіду для представників малозабезпечених верств населення;
 • забезпечення одягом та взуттям набувачів проекту, які опинились у кризовій ситуації;
 • надання інформаційних та консультаційних послуг та пере направлення їх до соціальних служб м. Івано-Франківська.

Для реалізації вище перелічених завдань їдальні мають відповідно облаштовані приміщення, які складається із кухні, мийки кухонного та столового посуду, роздаткової та обіднього залу. Приміщення, в яких розміщенні благодійні їдальні, передані рішенням місцевих органів самоврядування м. Івано-Франківськ та м. Галич в безоплатне користування.

БФ «Карітас Івано-Франківськ УГКЦ» протягом 17 років своєї роботи підтримує тісні партнерські звязки з Єпархіальним Карітасом м Трір (Німеччина) та Мальтійською Службою Допомоги м. Трір (Німеччина). Щороку від них Карітас отримує вантажі гуманітарної допомоги, що впереважній більшості містять

 • вживаний одяг, взуття;
 • вживані нвалідні візки;
 • вживані милиці;
 • вживані стільці – туалети;
 • вживані ходуни;
 • вживані ліжка побутові та функціональні для медичних установ;
 • вживане медичне обладнання;
 • предмети догляду за хворими.

Відповідно до плану розподілу отриманих вантажів, гуманітарна допомога розподіляється між деканатами Івано-Франківської єпархії УГКЦ, громадськими організаціями міста та області, малозабезпеченими громадянами, хворими, інвалідами, Територіальними центрами по обслуговуванню одиноких та інвалідів Управління праці та соціального захисту населення.


 
Усі права застережено Карітас УГКЦ © 2009 м. Івано-Франківськ
Технічна підтримка: © Компанія ІТ-Експерт