payday

Статистика

На даний момент 35 гостей на сайті
Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)
Центр підтримки сім’ї організував для родин конкурс талантів Друк
Субота, 03 березня 2018, 16:10

У суботу, 3 березня, у франківському Карітасі відбувся конкурс талантів "Центр підтримки сім'ї має таланти". У концертній програмі взяли участь родини, які відвідують Центр підтримки сім’ї.

Діти демонстрували свої таланти батькам  – співали, танцювали, грали на музичних інструментам, декламували вірші. На конкурсі було присутнє журі, яке оцінювало майстерність виконання кожного виступу. У кожній номінації між дітьми та батьками розподілили перше, друге та третє місця.

Серед журі була мама двох хлопчиків, які відвідують Центр підтримки сім’ї. Олена Старченко – переселенка, переїхала у Івано-Франківськ ще у 2014 році з Донецька. Щоправда, її хлопці участі в конкурсі не брали, зате підтримували своїх друзів, адже і жінка, і її сини за чотири роки вже потоваришували з місцевими мешканцями.

"Я вдячна Богу, що ми знайшли у Івано-Франківську справжніх друзів, вони нас підтримували у важкі моменти, – говорить Олена, – а такі спільні заходи ще більше нас зближують і ми тут вже себе почуваємо, як вдома".

Працюючи над інтеграцією, Центр підтримки сім’ї гуртує людей навколо найбільшої та універсальної цінності – родина. В Центрі підтримки сім’ї є місце для усіх шукаючих прийняття, підтримки, зрозуміння. Так, фахівці Центру, асистенти родин та психолог охоплюють супроводом цілу родину: подружжя, батьків, дітей та осіб похилого віку.

"Кожна дитина має талант, однак його треба розвивати, а для цього потрібна підтримка батьків, – говорить виконавчий директор франківського Карітасу Наталя Козакевич, – у Центрі підтримки сім’ї ми якраз допомагає батькам освоїти найкращі якості батьківства".

Центр підтримки сім’ї знаходиться за адресою Чорновола, 7, офіс 313 (3-ій поверх). Усі занятті – безкоштовні.

Захід відбувся в рамках проекту "Створення центру підтримки сім’ї в якості моделі для інтеграції вимушено переміщених осіб і приймаючих громад в Україні". Проект співфінансовано в рамках Програми співпраці у сфері розвитку "Польська допомога" Міністерства закордонних справ Республіки Польща.

Публікація висловлює виключно думку автора та не може сприйматися, як офіційна позиція Міністерства закордонних справ Республіки Польща.

 
Усі права застережено Карітас УГКЦ © 2009 м. Івано-Франківськ
Технічна підтримка: © Компанія ІТ-Експерт