payday

Статистика

На даний момент 36 гостей на сайті
Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)
Майстерні добра або як франківський Карітас підтримує молодь з інвалідністю Друк
Вівторок, 31 жовтня 2017, 19:14

Щороку франківський Карітас проводить благодійний ярмарок "Майбутнє доброї справи в ТВОЇХ руках". На виставці-ярмарку представлені вироби молоді з інвалідністю Центру дозвілля та соціальної адаптації для дітей та молоді з вадами розумового розвитку, що діє на базі Карітасу.

Благодійний ярмарок має на меті привернути увагу громади до потреб та проблем людей з інвалідністю та закликати небайдужих підтримати діяльність Центру дозвілля та соціальної адаптації.

Молодь з інвалідністю працює у професійних майстернях Карітасу та виготовляє вироби декоративно-прикладного мистецтва – іграшки з природних матеріалів, подарункові скриньки у техніці декупаж, ключниці, декоративні кухонні дошки, топіарії, набивні картини з ниток, декоративні віночки.

Олена Тімарцева вишиває картини з бісеру та в’яже пінетки для немовлят. Творча праця заспокоює її та відволікає від поганих думок. Дівчина переїхала з Донецька та звикає до нового міста.

Наталя Годованець – мати двох хлопців з інвалідністю. Жінка радіє, що її сини мають можливість розвивати свої таланти та здібності. Адже фандрейзингова акція "Майбутнє доброї справи в ТВОЇХ руках" покликана не лише привернути увагу суспільства до проблем людей з інвалідністю, але й донести до громади, що вони такі, як і ми усі –  активні, талановиті та мають бажання реалізувати себе у творчості.

Благодійний ярмарок традиційно проходить у десяти парафіях Української Греко-Католицької церкви Івано-Франківська. Цього року фандрейзингова кампанія завершилася в кінці жовтня. Завдяки пожертвам парафіян та просто небайдужих людей цього року вдалося зібрати 35 689 гривень. Зібрані кошти підуть на харчування та дозвілля молоді з інвалідністю.

 
Усі права застережено Карітас УГКЦ © 2009 м. Івано-Франківськ
Технічна підтримка: © Компанія ІТ-Експерт