payday

Статистика

На даний момент 11 гостей на сайті
Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)
Андрій Фармуга закликає франківців підтримати проект Карітасу "Мир і безпека починається з сім’ї" Друк
Середа, 08 травня 2019, 17:27

Проект "Бюджету участі", який подав франківський Карітас, розрахований для ветеранів АТО та їхніх сімей, а також для внутрішньо переміщених осіб та місцевих мешканців, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Для родин в рамках проекту буде створений своєрідний простір для знайомства, спілкування, навчання та психологічної допомоги. Психологи та асистенти родин Карітасу будуть проводити тренінги для дружин учасників АТО, групи психологічної підтримки для чоловіків та жінок з сімей АТО та ВПО, виїзні інтеграційні сімейні зустрічі  "Школа порозуміння та діалогу", кіноклуби, дискусійні клуби та фотовиставки.

Учасник АТО Андрій Фармуга неодноразово долучався до заходів Карітасу. На його думка, така підтримка є надзвичайно важливою для людей, тому закликає франківців підтримати проект.

"Найбільша користь проекту "Мир і безпека починається з сім’ї" є у тому, що він працює з дружинами ветеранів АТО і з членами сімей загиблих, які фактично ні від держави, ні від місцевого самоврядування не отримують необхідних послуг, – говорить Фармуга, – по-друге, проект об’єднує різні соціальні групи, наприклад, ветеранів АТО та переселенців, та координує їх до спільної діяльності. Адже, коли немає модератора людям подекуди важко комунікувати, тому Карітас тут виступає модератором для людей".

Проект "Мир і безпека починається з сім’ї" згуртує людей навколо найбільших цінностей – родина, батьки, діти. За допомогою заходів в рамках проекту Карітас допоможе кожному відновити свої життєві ресурси, налагодити і зміцнити сімейні стосунки, адаптуватися до мирного життя, подолати "застрягання у війні", стати більш толерантними один до одного у сім’ї та громаді.

"Для багатьох прикарпатських родин війна не є чимось далеким, це їхні травма і біль, які вони не завжди можуть з кимось розділити, – говорить директор Карітасу Івано-Франківська о. Володимир Чорній, – серед них, як сім’ї учасників АТО, так і сім’ї ВПО, які в 2014 році, втікаючи від війни, знайшли притулок в Івано-Франківську. Ми своїм завданням бачимо підтримати та допомогти людині консультаціями та порадами фахівців, аби в подальшому вона могла вже сама впоратися з життєвими труднощами".

Проголосувати за проект можна за посиланням: http://bu.mvk.if.ua/projects2019/36993?fbclid=IwAR0-r5m-aF6k2WhU6j9s2vzrtGI0kFIKsYt70KSz769vOLJzgXmpaXNVtc4

А також підтримати проект можна у Центрах надання адміністративних послуг: Центральний ЦНАП (вул. Незалежності, 9), територіальні підрозділи – вул. Івана Павла II, 4, вул. Мазепи, 185, вул. Галицька, 124 А.

Голосування триває до 20 травня 2019 року.

 
Усі права застережено Карітас УГКЦ © 2009 м. Івано-Франківськ
Технічна підтримка: © Компанія ІТ-Експерт