payday

Статистика

На даний момент 25 гостей на сайті
Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)
Даруйте один одному свій час, або як Центр підтримки сім’ї влаштовує спільне дозвілля для батьків та дітей Друк
Вівторок, 31 липня 2018, 15:51

Однією з мов любові є час. Як його дарувати вирішує кожен сам – прогулянки, подорожі, спілкування, зустрічі. Головне тут – увага один до одного та щирі розмови.

Спільне дозвілля батьків та дітей – це чудова можливість знати бар'єри у спілкуванні та порозумітися. Так, один з будніх днів провели родини, що відвідують Центр підтримки сім'ї, який реалізовує Карітас Івано-Франківськ.

У розважальному комплексі працівники Центру підтримки сім’ї організували одноденний родинний табір для сімей зі сходу України та місцевих мешканців. Діти розважалися на батутах, ходили лабіринтами, до малечі приєднувалися й батьки.

Родинна зустріч об’єднала чотири сім’ї – дві сім'ї внутрішньо переміщених осіб, одна місцева багатодітна сім'я та одинока мама з дитиною.

Едуард Банцов прекрасно розмовляє українською мовою. Чоловік з родиною переїхав з Донецька, як тільки почалася війна. Голова родини зізнається, що спершу було важко, адже у родині п’ятеро дітей – двоє власних та троє прийомних. Однак тепер вони вдячні Богу та добрим людям, які трапилися на їхньому шляху.

"Я можу сказати, що наша сім'я вже повністю інтегрувалася у місцеве населення, – говорить Едуард, – однак ми цим завдячуємо доброті та щирості місцевих людей, нам допомагали і грошима, і одягом, і продуктами харчування".

Багатодітна сім'я вдячна Центру підтримки сім’ї за екскурсії, походи у розважальні центри, майстер-класи, адже зізнається, що не завжди вистачає коштів, аби влаштувати якісне дозвілля для п'ятьох дітей.

Поки з дітьми займалася асистент родини, дорослі спілкувалися з психологом. Батьків цікавило питання щодо сучасної молоді – як налагоджувати з нею позитивний контакт, аби теперішня молодь була достойним прикладом для їхніх дітей. Батьки також домовилися з психологом про індивідуальні консультації.

Любов Васильченко – місцева мешканка, сама виховує дитину. Жінка разом з донькою відвідує консультації психолога Центру підтримки сім'ї. У дівчинки затримка мовлення, тому вони разом з фахівцем розробили для дитини програму для розвитку мовлення. Завдяки Центру підтримки Любов знайшла старих знайомих, з якими давно втратила зв'язок.

На завершення усі разом – батьки та діти – пограли у настільну гру "Сімейна піца". Гра навчає слухати та краще розуміти співрозмовника.

Такими родинними зустрічами Центр підтримки сім’ї пропагує спільне дозвілля батьків та дітей та допомагає інтегруватися внутрішньо переміщеним особам у місцеве середовище.

"Дорослі змогли відволіктися від щоденних турбот та весело провести час з дітьми – таким чином вони налагоджують спілкування, адже відомо, що між батьками та дітьми час від часу виникають непорозуміння, – говорить керівник Центру підтримки сім’ї Наталя Козакевич. – У разі потреби кожен може звернутися за консультацією до нашого психолога. Сімейні зустрічі у Центрі підтримки сім’ї відбуваються раз на тиждень. Запрошуємо усіх охочих!".

Центр підтримки сім’ї знаходиться за адресою: Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 7 (готель Станіславів), офіс 313. Додаткова інформація за телефонами: 068-950-3278, 095-010-3820

Центр підтримки сім'ї діє у рамках проекту "Створення центру підтримки сім’ї в якості моделі для інтеграції вимушено переміщених осіб і приймаючих громад в Україні".Проект співфінансовано в рамках Програми співпраці у сфері розвитку "Польська допомога" Міністерства закордонних справ Республіки Польща.

Публікація висловлює виключно думку автора та не може сприйматися, як офіційна позиція Міністерства закордонних справ Республіки Польща.

 
Усі права застережено Карітас УГКЦ © 2009 м. Івано-Франківськ
Технічна підтримка: © Компанія ІТ-Експерт