payday

Статистика

На даний момент 60 гостей на сайті
Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)
Франківський Карітас на чолі з Митрополитом Володимиром відвідали військових на Донеччині Друк
П'ятниця, 15 грудня 2017, 17:39

У понеділок, 11 грудня, Архієпископ і Митрополитом Івано-Франківський УГКЦ Володимир Війтишин та франківський Карітас вирушили на схід України, аби допомогти військовим, переселенцям та потребуючим.

Після двох діб у дорозі, франківці прибули у Волноваху, де передали у місцевий Карітас 150 продуктових наборів та 250 наборів миючих засобів для переселенців.

Допомога здійснюється у рамках проекту «Надання гуманітарної допомоги та організація заходів з інтеграції ВПО Волноваського району Донецької області» за фінансової підтримки Welthaus єпархії Грац (Австрія).

Проект розрахований на півроку, і окрім гуманітарної допомоги, для дітей та батьків передбачені заходи дозвілля, гурткові заняття та тренінги з соціальної адаптації на базі Карітасу Волновахи.

У прифронтовому місті Митрополит Володимир та директор франківського Карітасу отець Володимир Чорній зустрілися з головою Волноваської райдержадміністрації Олександром Баранником та з головою районної ради Валерієм Лубінцем.

Обговорювали питання налагодження соціального служіння та виділення земельної ділянки для будівництва богослужбової каплиці.

Перебуваючи на Донеччині, Владика Володимир та представники Карітасу відвідали українських захисників з батальйону патрульної служби поліції особливого призначення «Івано-Франківськ». А також передали допомогу у Попасну для бійців 10-ої окремої гірсько-штурмової бригади, що дислокується у Коломиї.

У поїздці на схід України також взяли участь священнослужителі архієпархії отець Роман Дармограй і отець Федір Бойко та водії Карітасу Олександр Малишкін та Олег Дмитрук.

 
Усі права застережено Карітас УГКЦ © 2009 м. Івано-Франківськ
Технічна підтримка: © Компанія ІТ-Експерт