payday

Статистика

На даний момент 46 гостей на сайті
Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)
Франківський Карітас організував свято для вихованців Коломийського дитячого будинку-інтернату Друк
П'ятниця, 08 грудня 2017, 17:37

У четвер, 7 листопада, франківський Карітас влаштував для вихованців Коломийського дитячого будинку-інтернату свято до Міжнародного дня людей з інвалідністю. Вихованцями будинку-інтернату є дівчата віком до 18 років з вадами розумового розвитку.

Свято для дівчат організували спільно з Департаментом соціальної політики ОДА.

Волонтери Карітасу та члени Товариства українських студентів-католиків «Обнова» підготували для вихованців будинку-інтернату концерт з піснями та ритмічними танцями.

Директор будинку-інтернату Марія Денис була рада гостям, адже каже, подібного свята у їхньому закладі давно вже не було.

«Нашим дівчатам дуже потрібні такі свята, вони просто на очах змінюються, – говорить директор закладу, – сміються, плескають в долоні, радіють навіть ті, які часто є похмурими. Ми розуміємо, що хороший настрій – це запорука хорошого самопочуття».

Волонтер Карітасу Мар’яна Двірник підготувала для вихованців закладу сюрприз – облаштувала для них фотозону з кульками. Дівчата фотографувалися і тепер кожна буде мати фотографію на згадку. Також волонтерка провела для них майстер-клас з виготовлення фігур з повітряних кульок.

«Я щаслива, що змогла потішити дівчат, розумію, що їм цього не вистачає,  – каже Мар’яна, – тим більше повітряні кульки люблять усі – і діти, і дорослі».

Окрім кульок волонтери ще потішили дівчат бодіартом. Усі були дуже раді і запрошували працівників та волонтерів Карітасу знову до себе у гості.

На завершення свята вихованці будинку-інтернату отримали від Карітасу солодкі подарунки та вітальні листівки, власноруч зроблені волонтерами благодійного фонду.

 
Усі права застережено Карітас УГКЦ © 2009 м. Івано-Франківськ
Технічна підтримка: © Компанія ІТ-Експерт