payday

Статистика

На даний момент 31 гостей на сайті
Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)
Карітас влаштував випускний бал для дошкільнят Друк

У п’ятницю, 23 червня, у БФ "Карітас-Івано-Франківськ УГКЦ" відбувся випускний бал дошкільнят, що відвідували "Центр підготовки дітей до школи".

13 дітей з малозабезпечених, багатодітних та неповних сімей, а також діти вимушено переміщених осіб та учасників АТО готувалися до школи сім місяців.

Навчання відбувалося двічі на тиждень, чотири заняття на день. Діти навчилися рахувати, писати, читати по складам, вчили зв’язне мовлення, логіку, малювали та робили різні аплікації.

"Навчання проходило за індивідуальною програмою, тому що треба було згуртувати дітей з різних регіонів, – каже педагог дошкільнят Надія Чучук, – і вони здружилися, що зараз навіть товаришують родинами".

Така ініціатива Івано-Франківським Карітасом проводиться вперше.

"З благословення Митрополита ми почали готувати дітей до нового етапу у їхньому житті, – каже директор Івано-Франківського Карітасу о. Володимир Чорній, – в першу чергу ми доносимо до дітей моральні чесноти – любов до Бога, до Батьківщини, до ближнього. За ці сім місяців діти стали більш самостійними, вони вже готові до школи".

Тетяна Марковецька приводила на навчання до Карітасу свою молодшу доньку Юлю. Родина є  малозабезпеченою, тому жінка дуже вдячна благодійному фонду за безкоштовну підготовку дитини до школи.

"Я впевнилася у тому, що світ не без добрих людей, - каже пані Тетяна, – я дуже рада, що моя донька відвідувала підготовчі уроки.

Я поведу свою дитину у перший клас, але я б хотіла попросити Карітас  продовжувати таке навчання для дошкільнят".

Майбутнім першокласникам вручили їхні перші робочі зошити та  дипломи про закінчення підготовки до школи. Завершили свято частуванням маленьких "випускників" та гостей свята. 

 
Усі права застережено Карітас УГКЦ © 2009 м. Івано-Франківськ
Технічна підтримка: © Компанія ІТ-Експерт