payday

Статистика

На даний момент 30 гостей на сайті
Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)
Карітас запрошує родини загиблих учасників АТО у "Центр підтримки сім'ї" Друк

У четвер, 22 червняу День скорботи та вшанування пам’яті жертв війни у Івано-Франківському Карітасі відбулася зустріч із родинами загиблих учасників АТО.

Захід провели спільно з ГО "Спілка сімей загиблих, померлих і зниклих безвісти у зоні АТО" за участі першого заступника Степана Чомко.

На зустрічі також був присутній головний спеціаліст Державної служби у справах ветеранів війни та учасників АТО в Івано-Франківський області Володимир Веркалець.

Вшановуючи пам'ять бійців, у церкві Успіння Пресвятої Богородиці, що у с. Крихівці, відслужили панахиду за загиблими.

Директор Івано-Франківського Карітасу о. Володимир Чорній висловив слова співчуття та підтримки рідним загиблих учасників АТО.

"Нам усім боляче і ми усвідомлюємо свою відповідальність, але я хочу сказати одне –душу людини неможливо вбити, – каже отець Володимир, – вони живі, вони разом з нами, тому ми молимося за них, просимо у Господа прощення за їхні провини, просимо сили і мудрості для нас, аби витримати та змиритися з цією втратою. І пам'ятаймо, Господь ніколи не залишить тих дітей, які залишилися без тата, вдів, які залишилися без чоловіків та матерів, які залишилися без синів!"

Отець Володимир Чорній повідомив про початок діяльності "Центру підтримки сім'ї", робота якого спрямована на системну підтримку сімей учасників АТО. У рамках діяльності центру соціальні працівники та психологи Карітасу забезпечують родинам соціальну та психологічну підтримку, консультують батьків з питань взаємовідносин у сім’ї та проблем з дітьми, а також влаштовують дружні зустрічі, гуртки та дозвілля для батьків і дітей.

"Така підтримка та допомога нам дуже потрібна, щоб ми відчували, що ми не одні, – каже вдова учасника АТО Світлана Лисенчук. – У мене двоє дітей і моя старша донька, їй вісім років, то вона пам'ятає тата і дуже важко переживає цю втрату. Дуже добре, що нас збирають, згуртовують родини і я вірю, що ми разом подолаємо цю війну і наше спільне горе".

Жінка готова звернутися за психологічною допомогою та радіє тому, що буде чим зайняти дітей на літніх канікулах.

Матері та дружини загиблих учасників АТО отримали листівки з графіком роботи "Центру підтримки сім’ї". Однак у центр може звернутися будь-яка родина, яка потребує соціальної підтримки та психологічної допомоги. Запрошуємо родини учасників АТО, вимушено переміщених осіб та місцевих мешканців.

"Центр підтримки сім’ї" знаходиться за адресою: вул. Чорновола, 7, готель Станіславів, 3 поверх.

Контакти:

психолог-консультант – Любомир Андрусів, 0976745064,

асистент родини – Лідія Андрійчук, 0967491499,

асистент родини – Сергій Гуріненко, 0958584390

 
Усі права застережено Карітас УГКЦ © 2009 м. Івано-Франківськ
Технічна підтримка: © Компанія ІТ-Експерт