payday

Статистика

На даний момент 71 гостей на сайті
Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)
Карітас продовжує цикл навчальних тренінгів з догляду для соціальних працівників ОТГ Друк

Працівники Івано-Франківського Карітасу вже впродовж років організовують різноманітні навчання для родичів, волонтерів та доглядальників.

14 червня 2017 року учасниками тренінгу стали соціальні працівники об’єднаних територіальних громад області – Печеніжинської, Верхнянської та Старобогородчанської.

Догляд за хворими — це комплекс заходів, які допомагають у лікуванні і забезпечують його успіх.

Навіть у лікарнях після складних операцій хірурги кажуть: операція — півсправи, а далі головне завдання — виходити хворого, щоб він напевне одужав. У домашніх умовах догляд за хворим має ще більше значення.

Для соціальних працівників ОТГ розроблено цикл навчальних тренінгів практичних навиків, які є найголовнішими під час догляду за лежачими хворими. Під час останнього тренінгу учасники відпрацьовували різні методики вимірювання життєво важливих показників діяльності організму людини – артеріального тиску, пульсу, частоти дихання, цукру в крові та способів заміни натільної та постільної білизни.

Тренери Карітасу передали свої знання та вміння з догляду за хворими та перестарілими, здобуті впродовж багаторічної праці.

Захід відбувся в рамках проектів "Сприяння у доступі до медичного обладнання для соціально незахищених верств населення" (фінансова підтримка доктора Володимира Шкільника), "Мережа центрів Домашньої опіки Карітас України, 2017" та "Мережа центрів Паліативної допомоги Карітас України, 2017" (фінансова підтримка Карітасу Архієпархії Відень).

 
Усі права застережено Карітас УГКЦ © 2009 м. Івано-Франківськ
Технічна підтримка: © Компанія ІТ-Експерт