payday

Статистика

На даний момент 19 гостей на сайті
Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)
Захищені права дітей – щасливе майбутнє дорослих Друк

Щирі, веселі, безпосередні, – діти роблять наше життя яскравішим. Поряд з ними ми, дорослі, вчимося радіти кожній миті та відверто говорити про свої почуття.

У Міжнародний день захисту дітей Карітас влаштував для своїх найменших підопічних свято на природі.

У парку, біля озера, дошкільнята малювали малюнки на асфальті, розповідали вірші, співали пісні. Розваги завершили спільним запуском повітряних кульок у небо і кожна дитина загадала своє найзаповітніше бажання.

Працівники Карітасу не відпустили малечу додому без подарунків, кожен отримав приємний сюрприз.

Волонтери Карітасу – школярі та студенти – відзначили свято під гаслом "Кожна дитина – неповторна". У парку, смакуючи піцою, обговорювали права дітей та ситуації, у яких вони порушуються. Юні волонтери ділилися своїми планами на майбутнє та грали у волейбол.

Однак за розвагами та веселощами, ми не повинні забувати, що День захисту дітей – це, насамперед, нагадування суспільству про права дитини та обов’язок держави піклуватися про своїх маленьких громадян.

Пам’ятаймо, що дитина – це маленька особистість, до думки, потреб та бажань якої треба прислухатися.

Заходи пройшли у рамках проекту "Національна мережа для дітей та сімей" за фінансової підтримки Карітасу України та проекту "Волонтерський центр БФ "Карітас Івано-Франківськ УГКЦ" за фінансової підтримки Карітасу Архієпархії Відня (Австрія).

 
Усі права застережено Карітас УГКЦ © 2009 м. Івано-Франківськ
Технічна підтримка: © Компанія ІТ-Експерт