payday

Статистика

На даний момент 72 гостей на сайті
Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)
Карітас організував екскурсії для дітей до Музею визвольних змагань Прикарпатського краю Друк

22 та 24 травня для учнів 7-А та 7-Б класів Крихівецької ЗОШ Карітас організував екскурсії до Музею визвольних змагань Прикарпатського краю. Пізнавальне дозвілля для дітей провели у рамках зустрічей "Діалог поколінь".

Діти уважно слухали розповіді про події визвольної боротьби жителів Прикарпатського краю за незалежність України, з цікавістю знайомилися з документальними і речовими матеріалами від ХІ до ХХ століття. Вони вперше побачили цінні документи, які висвітлюють боротьбу Легіону січових стрільців, УНР, ЗУНР, ОУН і УПА за державну незалежність України.

Але найбільшу небайдужість дітей викликала нова експозиція, яка присвячена подіям Революції Гідності та АТО. Адже школярі були і є свідками складних випробувань для українського народу, в багатьох є родичі і знайомі, які пройшли Майдан і АТО, де захищали честь і гідність своєї країни. Ця боротьба триває… Ми молимося за героїв, і заповідаємо пам'ять про них своїм внукам і правнукам.

Захід відбувся у рамках проекту "Покращення якості життя людей похилого віку – жертв тоталітарних режимів, залучення їх до активної участі у суспільному житті через участь у Клубі людей похилого віку "Надвечір" в місті Івано-Франківську та селі Крихівці, за фінансової підтримки німецького фонду "Пам'ять. Відповідальність. Майбутнє". 

 
Усі права застережено Карітас УГКЦ © 2009 м. Івано-Франківськ
Технічна підтримка: © Компанія ІТ-Експерт