payday

Статистика

На даний момент 74 гостей на сайті
Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)
Карітас сприяє самозайнятості вимушено переселеним особам та представникам місцевої громади Друк

Проект "Інтеграційна та стабілізаційна підтримка шляхом забезпечення засобами існування ВПО та населення, що постраждало внаслідок конфлікту в Україні'', який реалізується в Івано-Франківській області благодійним фондом, Карітас підбиває свої проміжні підсумки. 07 березня 2017 року в приміщенні Карітасу відбулася офіційна передача обладнання для 16 учасників проекту, які після навчання успішно захистили свої бізнес-плани із самозайнятості. Серед них – 9 вимушено переміщених осіб, а також – 7 представників місцевої громади. Впродовж березня ще 8 бенефіціарів також отримують допомогу у вигляді обладнання, необхідного для ведення власної справи.

"Церква через Карітас завжди намагається допомогти людям, виявляючи своє материнське обличчя. Ми шукаємо різні шляхи допомоги тим людям, які опинилися у складних життєвих ситуаціях, – розповідає директор Карітас Івано-Франківськ отець Володимир Чорній. – І сьогодні ми віднайшли можливість з допомогою Міжнародної організації міграції та Уряду Об’єднаного Королівства Великої Британії та Північної Ірландії допомогти людям, давши їм можливість займатись самозайнятістю".

Ті, хто отримав допомогу для ведення власної справи, безмежно вдячні, адже придбати самостійно необхідне обладнання для початку власної справи, звичайно, не мали змоги. Донеччанин Богдан Проців, який теж отримав добрий старт у бізнесі, із захопленням ділиться своїми враженнями: "Проект, завдяки якому я отримав надзвичайно велику і суттєву допомогу, дуже хороший. Адже можу продовжити роботу у сфері будівництва, яку мав у себе вдома у Єнакієвому. Цей інструмент, який я сьогодні отримав в Карітасі безкоштовно, зміг би самостійно придбати лише за два-три роки".

Вишивальні машини, в’язальні машини, комп’ютери, будівельні інструменти, різноманітне спеціалізоване обладнання для діагности та ремонту автомобілів, організації виробництва та громадського харчування – неповний перелік того, що сьогодні отримують бенефіціари, відповідно для того, щоб організувати для себе робоче місце та отримувати доходи.

Обладнання на відкриття власної справи отримали не лише переселенці, а й представники місцевої громади. "Я отримала обладнання, про яке давно мріяла – в’язальну машину, щоб працювати самій і залучати до роботи інвалідів, які теж хочуть працювати, – розповідає Надія Стефурак з Богородчан. Надія більше 10 років після нещасного випадку пересувається тільки за допомогою інвалідного візка. – Дізналася про те, що Карітас запровадив такий гарний проект і, звісно, захотіла взяти у ньому участь. Дуже рада, що успішно захистила свій бізнес-план і зможу втілити свої мрії у життя".

Івано-Франківський Карітас буде продовжувати супровід усіх отримувачів обладнання і допомагатиме у тому, щоб їхня самозайнятість успішно розвивалась. В ході моніторингових візитів будуть надаватись правова допомога, консультації з ведення обліку та звітності.

 
Усі права застережено Карітас УГКЦ © 2009 м. Івано-Франківськ
Технічна підтримка: © Компанія ІТ-Експерт