payday

Статистика

На даний момент 73 гостей на сайті
Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)
Карітас організував для дітей відпочинок у розважальному центрі Друк

Наприкінці тижня сімнадцятеро дітей молодшої групи, які відвідують Івано-Франківський Карітас, мали можливість побувати у розважальному центрі "Велес", де на них чекала маса незабутніх вражень та сюрпризів. Неймовірні відчуття та драйв у ролер-клубі, море позитиву та смак перемоги у боулінгу, віртуальні ігри, змога відчути себе капітанами корабля, потрапити у шалений лабіринт з м’якими перешкодами, підвісним тунелем, гірками та батутами – усе це для дітлахів.

"Я змогла побувати у цікавому парку розваг – де мені сподобалося найбільше також на батуті, у боулінгу, поласувати попкорном, соком, солодощами", – захоплено розповідає десятирічна Настя.

Батьки діток, які змогли добре відпочити та розважитися теж діляться позитивними враженнями та висловлюють вдячність Карітасу. "Ми тут вперше. Діти мали змогу втілити свою мрію – відвідати центр розваг, – ділиться мати тринадцятирічного Василя та семирічного Сашка пані Галина. – Отже, дуже задоволені. Я теж відпочила душею. Ми вже не вперше відвідуємо подібні заходи, організовані Карітасом, тому дуже вдячні за це його працівникам, які нас підтримують, бо я не маю змоги платити за відвідування розважальних закладів".

Захід відбувся в рамках проектів "Консультаційний центр для дітей та сімей" завдяки фінансовій підтримці Єпархії Грац (Австрія) та "Національна мережа Центрів для дітей та сімей"  завдяки фінансовій підтримці МБФ "Карітас України".

 
Усі права застережено Карітас УГКЦ © 2009 м. Івано-Франківськ
Технічна підтримка: © Компанія ІТ-Експерт