payday

Статистика

На даний момент 17 гостей на сайті
Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)
Зустріч із жертвами тоталітарних режимів - членами ГО "Союз українок" Друк
Четвер, 03 грудня 2009, 08:27

В рамках  проекту «Клуб людей похилого віку Надвечір» (програма Німецького Фонду «Пам'ять, Відповідальність, Майбутнє») працівниками БФ «Карітас Івано-Франківськ УГКЦ» спільно з головою громадської організації «Союз українок» п.Уляною Шведюк та головою 56-го куреня імені Мілени Рудницької громадської організаці «Пласт» Уляною Басараб було організовано та проведено зустріч із представницями «Союзу українок.

Почесне жіноцтво Івано-Франківщини зібралося, щоб відсвяткувати день заснування їхньої організації. Працівники проекту мали змогу ближче познайомитися із людьми, які в свій час і стали жертвами тоталітарних режимів, розповісти їм про необхідність тісної співпраці з метою збереження їхніх спогадів, набутого досвіду і передачі їх теперішньому і майбутнім поколінням та про залучення «союзянок» до патріотичного виховання молоді. В процесі зустрічі було зорганізовано солодкий стіл, що сприяв покращенню святкової та урочистої атмосфера цієї зустрічі.

Деякі з членів «Союзу українок» зараз неспроможні відвідувати такі заходи. Але і їх ми не залишили поза нашою увагою і підготували окремі пакуночки солодощів та доставлено їх додому за адресами. Крім того, кожна «союзянка» було нагороджена Подякою за самовідданість і мужність у боротьбі за незалежність України. Це було великою несподіванкою для цих жінок, адже це означало, що молоде покоління не забуває про тих, хто жертвував собою, своєю працею задля утвердження національної ідеї.

 

 
Усі права застережено Карітас УГКЦ © 2009 м. Івано-Франківськ
Технічна підтримка: © Компанія ІТ-Експерт